potíže s přihlášením k účtu MKM on-line katalog

Text dotazu

Dobrý den,

Mám potíže s přihlášením k účtu MKM on-line katalog pro prodloužení a objednani knih. Zkoušela jsem se změnit heslo nekolikkrat. Naposledy jsem nechala změnit na heslo 900712 (jak je uvedeno v návodu) ale při přihlášeni stejně vznika pouze "Někde se stala chyba...".
číslo čtenáře 31352,datum narození 12.07.1990
Děkuji

Odpověď

Dobrý den, 

pokusili jsme se nasimulovat přihlášení a bylo úspěšné ve všech třech nejpoužívanějších internetových prohlížečích, tedy v Internet Explorer, Firefox a GoogleChrome. 

Vaše problémy s přihlášením mohly být způsobené nějakou "okamžitou chybou" kdekoliv na síti. Zkuste se, prosím, přihlásit, předpokládáme, že po restartu počítače by již vše mělo být v pořádku. Pokud se stále nemůžete přihlásit, zkuste vymazat cookies ve Vašem prohlížeči. Pokud nepomůže ani to, pošlete prosím zprávu o tom, jaký používáte operační systém a internetový prohlížeč, spojili bychom se se správcem databáze a hledali řešení k odstranění problémů s Vaším přihlášením. Pokud potřebujete prodloužit výpůjčky, lze to i telefonicky v otevírací době knihovny (476768811).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Obor

Informace o knihovně

Okres

Praha

Knihovna

Městská knihovna Most

Datum zadání dotazu

06.11.2018 10:23

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu