potíže s přihlášením k účtu MKM on-line katalog

Mám potíže s přihlášením k účtu MKM on-line katalog pro prodloužení a objednani knih. Zkoušela jsem se změnit heslo nekolikkrat. Naposledy jsem nechala změnit na heslo 900712 (jak je uvedeno v návodu) ale při přihlášeni stejně vznika pouze "Někde se stala chyba...".
číslo čtenáře 31352,datum narození 12.07.1990
Děkuji

pokusili jsme se nasimulovat přihlášení a bylo úspěšné ve všech třech nejpoužívanějších internetových prohlížečích, tedy v Internet Explorer, Firefox a GoogleChrome.

Informace o knihovně

Městská knihovna Most