Online registrace

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych si v NK vypůjčit knihu Sociální psychologie: teorie, metody, aplikace. Nemám ovšem ještě kartičku do knihovny. Jsem studentkou vysoké školy. Jak je to teď v covid situaci se zřízením kartičky a výpůjčky?

Odpověď

Dobrý den,

v tuto chvíli platí v Národní knihovně následující pravidla :

od čtvrtka 18.2.2021 je otevřeno výdejové okénko umístěné v Hale služeb. Otevírací doba je od 10-18 h. od pondělí do pátku.
Pro čtenáře i zaměstnance platí, že do Haly služeb je možné vstupovat pouze s nasazeným respirátorem bez výdechového ventilu alespoň třídy FFP2 nebo KN95.
V okénku je možné vyzvedávat absenční rezervace z fondu NK, absenční meziknihovní výpůjčky, vracet výpůjčky z fondu NK, vracet výpůjčky získané prostřednictvím meziknihovních služeb.

Registrace čtenářů není možná, i když se uvažuje o umožnění vzdálené registrace.
Všechny platné registrace jsou nyní prodloužené do 1.4.2021.

Pokud knihu naléhavě potřebujete, zkuste požádat někoho známého o výpůjčku anebo si knihu objednat v knihkupectví (i v elektronické podobě) nebo opatřit v antikvariátu.

Obor

Informace o knihovně

Okres

Praha

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

22.02.2021 17:14

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu