husitství

Text dotazu

Dobrý den,
Dělám do školy prezentaci o HUSITSTVÍ a hledám to už několik dní...Potřebuji poradit,kde mám hledat? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den přeji z Městské knihovny v Jablonci nad Nisou,
 
 přečetla jsem si dotaz, který byl zaslán na službu "Ptejte se knihovny" a mohu Vám doporučit, v kterých knížkách z našeho fondu najdete odpovědi do své školní prezentace. Na stránkách naší knihovny najdete v levém modrém sloupečku záložku KATALOG.
Do vyhledávače on-line katalogu napíšete do řádku KLÍČOVÉ SLOVO husitství. Budete-li hledat v oddělení pro dospělé čtenáře, pak je to odkaz:
http://posta/katalog/l.dll?h%7E=&DD=12&H1=&V1=z&P1=2&H2=&V2=z&P2=3&H3=husitstv%ED&V3=z&P3=6&H4=&V4=z&P4=49&H5=&V5=z&P5=33      a katalog ukáže 43 záznamů.
V oddělení pro mládež najdete 8 následujících titulů: http://posta/katalog/l.dll?h%7E=&DD=13&H1=&V1=z&P1=2&H2=&V2=z&P2=3&H3=husitstv%ED&V3=z&P3=6&H4=&V4=z&P4=49&H5=&V5=z&P5=33
Pokud nejste čtenářkou naší knihovny, je možné najít si potřebné údaje v knížkách ze seznamu v našich odděleních i bez využití absenční výpůjčky.
Důležité části textu si můžete nechat okopírovat - cena dle CENÍKU SLUŽEB: http://knihovna.mestojablonec.cz/#sek5838
Hodně odkazů na literaturu o hustství najdete také na internetu např.   http://cs.wikipedia.org/wiki/Husitstv%C3%AD

--

Obor

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

Okres

--

Knihovna

Městská knihovna Jablonec nad Nisou

Datum zadání dotazu

04.04.2013 10:20

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu