Dobrý den, chtěla bych Vás požádat jestli máte knižku Kalanetika 30 denní program od Evy Blahušové. Děkuji

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat jestli máte knižku Kalanetika 30 denní program od Evy Blahušové. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

tuto knihu máme v ústředí půjčovně pro dospělé ve Wonkově ulici (můžete si ji dopředu objednat ze skladu, stačí na tomto odkazu kliknout na "objednej" http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=158172 ), mají ji také na pobočkách Malšovice a Slezské Předměstí.

Použité zdroje

http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=158172

Obor

Informace o knihovně

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

10.12.2015 11:01

Sebkova Sylva píše:
Pátek 22.05.2020 20:27
Dobrý den,
mohla bych si půjčit nebo koupit knihu od Evy Blahušové- Kalanetika 30 ti denní program?
Děkuji
PSK - admin píše:
Středa 27.05.2020 14:57
Dobrý den,

uvedenou publikaci má ve fondu řada knihoven, jejich přehled můžete získat například ze Souborného katalogu ČR (https://aleph.nkp.cz/F/?fun[…]00899865&local_base=SKC) nebo souborného katalogu SKAT (http://www.vkta.cz/skat/l.dll?cll~P=34997).

Pokud jste se ptala konkrétně na Národní knihovnu ČR, máme k dispozici 2 exempláře - jeden k prezenční výpůjčce do studovny, druhý je možný půjčit domů (https://aleph.nkp.cz/F/?fun[…]00064516&local_base=NKC - ikona Exempláře). V obou případech je nutné mít platný čtenářský průkaz NK ČR.

Kniha je také již digitalizovaná (http://kramerius5.nkp.cz/[…]/uuid:5e6f4600-4adf-11e3-ad8c-005056827e52), nicméně vzhledem k ochraně autorských práv je její text v plném rozsahu dostupný pouze z vybraných počítačů v budově Národní knihovny ČR.

Je možné, že je publikace v nabídce také některého z antikvariátů, na internetu se nám však žádný najít nepodařilo. Můžeme Vám ale nabídnout zhotovení tištěné kopie buď samoobslužné (tisk z digitální knihovny Kramerius - http://kramerius5.nkp.cz - například v Referenčním centru - https://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/studovny/refc) nebo na objednávku vyplněním následujícího formuláře - https://www.nkp.cz/sluzby/formulare/kramerius-objednavka. Tato služba je placená, viz Ceník placených služeb a poplatků NK ČR - https://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/cenik/cenik#12. Zároveň platí, že veškeré kopie zhotovené z fondu NK ČR jsou určeny výhradně pro osobní potřebu uživatele, jiné užití musí být smluvně upraveno.
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu