dlouhodobá výpujčka

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je v knihovně k dlouhodobé výpůjčce kniha : Historie a současnost podnikání na Jilemnicku, Semilsku a Turnovsku. Kolektiv autorů. Z knihy bych potřebovala čeprat kvůli bakalářské práci.
Předem díky za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

Vámi žádanou knihu v naší městské knihovně nemáme. Vlastníme pouze titul: Historie a současnost podnikání na Jablonecku,Tanvaldsku a Železnobrodsku. Ani tu bychom Vám však dlouhodobě půjčit nemohli, je určena pouze k prezenčnímu studiu.