zprostředkování fulltextů

Text dotazu

Dobrý den, v rámci rešerše pro svou bakalářskou práci jsem narazila na dva
(pro mě velice zásadní zdroje) - konkrétně
aumrind, D. (1967) Child care practices anteceding three patterns of
preschool behavior. Genetic Psychology Monographs, 1967, 75(1), 43-88.
Maccoby, E. E., & Martin, J. A. (1983). Socialization in the context
of the family: Parent-child interaction. In P. H. Mussen & E. M.
Hetherington, Handbook of child psychology: Vol. 4. Socialization,
personality, and social development (4th ed.). New York: Wiley.

Fulltexty těchto článků se mi ovšem doposud nepodařilo najít v žádně
mně dostupné databázi. Chci se tedy zeptat, zda by bylo možné zprostředkovat
jejich vypůjčení prostřednictvím NK, a případně za jaký poplatek. Nejsem
čtenářkou NK. Mockrát děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
bohužel se nám nepodařilo nalézt periodikum General Psycholog Monographs z roku 1967 v některé české knihovně. Pokud byste měla zájem o kopii hledaného článku, obraťte se, prosím na Vaši knihovnu a požádajte o zprostředkování tzv. mezinárodní meziknihovní služby.