Zpětné zjištění prace na počítači

Text dotazu

Chtěl bych se zeptat jakým způsobem je možné zjistit co, kdy bylo na počítači prováděno (něco jako historie v internetovým prohlížeči). Příklad: Kde zjistím, že jsem si včera otevřel soubor prace.doc ne wordu, že jsem si prohlížel obrázky v urč, adresáři nebo že jsem byl na internetu a prohlížel jsem si ty a ty stránky ikdyby jsem smazal historii prohlížeče.
Předem děkuji

Odpověď

Existuje řada programů, které umožňují prohlížení činnosti na počítači. Za všechny bych jmenoval Computer History Viewer. Je to freeware a dá se stáhnout z http://www.slunecnice.cz/product/Computer-History-Viewer/