změna příjmení

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , budu si měnit opencard z důvodu změny příjmení z Achtnerové na Krchová, opencard používám i jako kartičku do knihovny. Nedávno jsem platila poplatek za knihovnu, nahraje se to automaticky na novou opencard a nebo musím zajít na pobočku knihovny?
Prosím poraďte.
Předem děkuji Krchová (roz.Achtnerová)

Odpověď

Dobrý den,

k automatickému přehrání konta na novou kartu bohužel nedojde. Až budete mít novou kartu vyřízenou, dostavte se s občanským průkazem a novou OC do jakékoliv pobočky Městské knihovny v Praze a požádejte knihovníka o přehrání konta z původní opencard na novou.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na návštěvu.