Zkoušení stavebních hmot - publikace

Text dotazu

Mám dotaz jestli máte odbornou knihu "Zkoušení stavebních hmot" od autora p. Tobolky.

Odpověď

V našem fondu máme 2 publikace od autora Zdeňka Tobolky:

1. Zkoušení stavebních hmot pro 2. ročník studijního oboru stavebnictví / Zdeněk Tobolka. -- 1. vyd.. -- Praha : Nakladatelství techn. lit., 1989. -- 125 s.

2. Zkoušení stavebních hmot / Zdeněk Tobolka. -- 1. vyd.. -- Praha : Vydavatelství ČVUT, 1979. -- 102 s.