Zjištění stran kapitoly v knize

Text dotazu

Dobrý den,
potřebovali bychom zjistit na jakých stranách je uvedena kapitola:
STEINER, Jakub. Ekonomie sociálního vyloučení.
Vyšla v knize, jejíž záznam jsem našla v katalogu Národní knihovny:
[č.záznamu: 001447124]
Romové: kulturologické etudy : (etnopolitika, příbuzenství a sociální organizace) / editoři Marek Jakoubek, Tomáš Hirt. -- Plzeň : Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, 2004. -- 383 s. : il. ; 21 cm
ISBN 80-86473-83-X (broz.)
Signatury:* 54 H 242156* 54 H 295486* I 431583
Děkuji za pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

v knize: JAKOUBEK, Marek, ed. a HIRT, Tomáš, ed. Romové: kulturologické etudy: (etnopolitika, příbuzenství a sociální organizace). Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, 2004. 383 s. ISBN 80-86473-83-X. se kapitola "Ekonomie sociálního vyloučení" autora Jakuba Steinera nachází na stranách 218-229.