Zeměpis světa, díl XIV. od nakladatelství Aventinum, datum vydání

Jaký je rok vydání Zeměpisu světa díl XIV. od nakladatelství Aventinum? Mockrát děkuji.

publikace Zeměpis světa, řídí P. Vidal de la Blache a L. Gallois, sv. XIV. Mexiko a Střední Amerika od nakladatelství Aventinum byl vydán roku 1931.
Tuto informaci lze zjistit z naskenovaných katalogů Katif Národní knihovny (http://katif.nkp.cz), v záložce Katalogy zvolte Generální katalog I., skříň Z-Ž, zásuvka Zemb-Zey, číslo záznamu 135.

Informace o vydaných dokumentech

26.10.2007 17:45

Alex Mičáň píše:
Středa 10.08.2016 12:06
Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť, či by ste mi vedeli napísať, koľko dielov má sada ZEMĚPIS SVĚTA a ktorý diel je o akom regióne.

S pozdravom,

Alex Mičáň.