Zeměpis světa, díl XIV. od nakladatelství Aventinum, datum vydání

Text dotazu

Jaký je rok vydání Zeměpisu světa díl XIV. od nakladatelství Aventinum? Mockrát děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

publikace Zeměpis světa, řídí P. Vidal de la Blache a L. Gallois, sv. XIV. Mexiko a Střední Amerika od nakladatelství Aventinum byl vydán roku 1931.
Tuto informaci lze zjistit z naskenovaných katalogů Katif Národní knihovny (http://katif.nkp.cz), v záložce Katalogy zvolte Generální katalog I., skříň Z-Ž, zásuvka Zemb-Zey, číslo záznamu 135.