Zemědělské stavby

Text dotazu

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda máte v knihovně k zapůjčení nějakou publikaci o zemědělských stavbách, konkrétně se mi jedná o sklady siláže a senáže. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

k vyhledání knih na dané téma můžete využít volně přístupný elektronický katalog Národní knihovny ČR na www.nkp.cz, katalogy a databaze, baze NKC. Vyhledávat lze mimo jiné i podle klíčových slov.

Na ukázku jsme Vám vybrali tři knihy z našeho fondu:

SYROVÝ, Otakar a kol. Stroje a zařízení v živočišné výrobě. Praha: Státní zemědělské nakladatelství, 1985.

Signatura NK ČR 54 H 118561

HÁJEK, Petr a kol. Pozemní stavitelství IV pro 4. ročník SPŠ stavebních. Praha: SNTL, 2006.

Signatura NK ČR 54 F 85675

RůŽIČKA, Antonín. Architektura zemědělských staveb a tvorba pracovního prostředí. Praha: Výzkumný ústav výstavby a architektury, 1972.

Signatura NK ČR 54 D 38299