Zaslání kopie do zahraničí

Text dotazu

Dobrý den, zajímám se o 2 články z novin z ročníku, který není dostupný pomocí systému Kramerius. Protože bydlím v zahraničí, nemohu kopie objednat přes Systému pro dodávku dokumentů. Chtěl bych se Vás proto zeptat, zda je jiná možnost jak objednat texty? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

kopie Vám samozřejme můžeme standartně zhotovit z novin, a to ve formátu A4 a nebo  A3, černobíle nebo barevně, buďto celou stánku nebo výřez.

Zhotovení kopií trvá přibližně týden, a pak  Vám je zašleme na Vaši adresu spolu s fakturou k úhradě.