zaslání knihy z jiné knihovny

Text dotazu

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné zaslat k vypůjčení knihu z jiné knihovny. Potřebovala bych pro svou kvalifikační práci publikaci od pana Petra Vokáče - Školský zákon (nejnovější verzi, 2016), ale v knihovně na UJEPu, ani Vědecké knihovně jsem ji nenašla.

Předem děkuji za odpověď,

Odpověď

Dobrý večer,

prosím vyplňte si elektronický formulář na stránkách vědecké knihovny UJEP http://knihovna.ujep.cz/index.php/formular-registrovane. O vyzvednutí knihy budete informována emailem.