Zaplacení členství online a přihlášení se k (čtenářskému) účtu

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli je možné si zaplatit členství přes internet nebo je nutné dostavit se do knihovny osobně.
Taky mě zajímá, jestli jako stávají člen (byť s v tuto chvíli neplatným členstvím) mám (po zaplacení) šanci se přihlásit ke svému účtu online a když ano, tak jakým způsobem.

Odpověď

Dobrý den,

pro zaplacení ročního poplatku je nutné dostavit se do knihovny osobně. Roční poplatek činí 150 Kč.

Každý čtenář má přístup ke svému čtenářskému kontu. Na stránkách knihovny http://knih-trinec.cz, vpravo nahoře je Čtenářské konto, pro přihlášení zadáte číslo svého průkazu, heslo je vaše datum narození formou rodného čísla, tedy - Rok/ Měsíc/ Den.