Založení čtenářského konta v MK Jablonec nad Nisou

Text dotazu

Dobrý den,mám dotaz: Jak si mohu založit čtenářské konto?Na stránkách jsem registrační okno nenašla..Jde to on-line,nebo musím osobně?

Odpověď

Dobrý den,
čtenářské konto si můžete zřídit pouze osobně v našem oddělení pro dospělé čtenáře.

Dnes 30.4.2008 máme otevřeno do 18 hodin a v pátek 2.5.2008 do 17 hodin. Další pokyny najdete buď na internetu nebo Vás budou informovat knihovnice v oddělení pro dospělé čtenáře.

 Alena Rozkovcová OOS MK