zahraniční legislativa zaměřená na vermikomposty a vermikompostování

Text dotazu

Vážení,
potřebuji sehnat zahraniční legislativní dokumenty zaměřené na vermikomposty a vermikompostování pro našeho uživatele řešícího projekt mající za cíl přípravu podkladů pro legislativu vermikompostování a vermikompostů, která v ČR zatím neexistuje.
Předem Vám velice děkuji za pomoc.
S pozdravem a přáním pěkného dne

PhDr. Lenka Pešková
Česká zemědělská univerzita, Studijní a informační centrum

Odpověď

Dobrý den,

bohužel podklady pro legislativní dokumenty zaměřené na vermikomposty a vermikompostování Knihovna Antonína Švehly nemá.

Můžeme nabídnout pouze naši literaturu (v příloze), příp. doporučujeme obrátit se na autora stránek http://www.vermikompostovani.cz/.

Přílohy