Wochenschrift für Brauerei

Text dotazu

Ročník 1940 (více tazatelka neuvedla).

Odpověď

Periodikum Wochenschrift für Brauerei z roku 1940 (roč. 57) má Studijní a vědecké knihovna Plzeňského kraje ve fondu pod signaturou 61969/40. Periodika půjčujeme na 14 dnů a pouze do studoven (nikoli absenčně - domů). Uvedený svazek je nutné si objednat při osobní návštěvě s platným čtenářským průkazem prostřednictvím vyplněné žádanky u obsluhy jedné ze studoven Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje v Plzni (čítárna časopisů nebo všeobecná studovna). Svazek Vám bude zpřístupněn ve vybrané studovně následující pracovní den od data objednání.
Pořizování kopií na papír (viz ceník knihovny http://www.svkpl.cz/cs/sluzby/cenik-sluzeb/) je možné.