Wilhelm Reich - Charakteranalýza

Text dotazu

Dobrý den,
nachází se v nějaké knihovně v ČR kniha Charakteranalýza Wilhelma Reicha alespoň v angličtině (Wilhelm Reich - Character analysis) z jakéhokoli roku, kterou bych si meziknihovní výpůjčkou mohla nechat poslat do své krajské knihovny v Karlových Varech? Ještě jednou děkuji za ochotu a pečlivost při zpracovávání dotazů. Přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,
Vámi zmíněnou knihu se nám podařilo dohledat prostřednictvím Souborného katalogu ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/skc )  a Jednotné informační brány ( www.jib.cz ) v následujících knihovnách České republiky:

v anglickém jazyce:
* REICH, Wilhelm. Character analysis.  3rd., enl. ed. London : Vision, 1973.
Ve fondu -   Univerzita Karlova - Ústřední knihovna Praha

* REICH, Wilhelm. Character analysis. 3rd, enlarged ed. New York : Farrar, Straus and Giroux, [c1972].
Ve fondu -    Filosofický ústav  Akademie věd ČR - Filosofická knihovna Praha -- sign. A 26772

v němčině:
* REICH, Wilhelm.  Charakteranalyse. Köln : Kiepenheuer & Witsch, 1989.
Ve fondu Goethe-Institut Praha -- sign. 159.9 Rei
                    Vědecká knihovna Olomouc -- sign. 1-000.954
                    Studijní a vědecká knihovna Plzeň -- sign. 31A62778
                    Moravské zemské knihovny v Brně  ---signatura  RK-0001.713

* REICH, Wilhelm.  Charakteranalyse: Technik und Grundlagen für studierende und praktizierende Analytiker. Wien : [s. n.], 1933.
Ve fondu   Národní pedagogické muzeum a  knihovna J. A Komenského  Praha
                      PřF UK - Knih. filosof. Praha

Do češtiny nebyla tato doposud přeložena.