Vyznání velkých přírodovědců o Bohu

Text dotazu

Zajímalo by mě, zda publikace s takovým názvem v češtině existuje, kdy vyšla, jaké je její ISBN. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

podařilo se nám zjistit dvě publikace, obě ve slovenštině, které se blíží tomu, co hledáte. V češtině podle bibliografických záznamů podobná kniha nevyšla. ISBN nemá ani jedna z knih, protože byly vydány před zavedením tohoto systému v dřívějším Československu.
Veríte v Boha? : [Výroky veľkých mužov o Bohu] / Wilhelm Freischlag ; Preložil [z nemčiny] a doplnil: A.P.. -- V Trnave : Spolok sv. Vojtecha, 1937. -- 75 - [III] s. ; 8°

Výroky veľkých prírodovedcov o Bohu / Ernst Frankenberger. -- [S.l. : s.n., okolo r. 1980]. -- 44 s.