Využití volného času pro staré lidi

Text dotazu

Dobrý den, pátrám po nějaké možnosti využití volného času pro osmdesátiletého důchodce z Prahy, který špatně chodí, a tak tráví všechen čas pouze ve svém bytě. Jinak je ale velmi zručný. Slyšel jsem, že existuje cosi jako vázání mašliček - že důchodci doma vážou pro nějakého výrobce nějaké takové okrasné serepetičky, ale nic bližšího se mi o tom nepodařilo zjistit. Rád bych se o tom dozvěděl něco víc (kam se případně obrátit a pod.), popřípadě zda existuje nějaká další činnost, která by přicházela v úvahu.

Odpověď

Dobry den,

posilam Vam dve webove adresy, kde byste mozna mohla uspet s hledanim domaci prace pro duchodce. www.cbox.cz/letaky. Jedna se o jednoduche skladani a baleni letaku do obalek. Na dalsi adrese by treba dokazali poradit. http://www.helpnet.cz/zamestnavani/nahradni-plneni-chranene-dilny