výroba, výrobní controlling

Text dotazu

Dobrý den
potřebovala bych informace týkající se výrobního controllingu, výrobních zakázek, plánování výroby, výrobního plánu, výrobního reportingu.
Mohli by jste mi doporučit literaturu týkající se tohoto oboru?
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, literaturu na dané téma můžete hledat např. ve volně přístupném elektronickém katalogu Národní knihovny ČR, na www.nkp.cz , katalogy a databáze, báze NKC knihy, příp. báze ANL články. Vybírat lze např. podle klíčových slov (předmětových hesel).

Níže několik záznamů na ukázku; klíčová slova: reporting, výrobní, controlling výrobní, výroba, plánování, zakázky,...

     Landa, Martin, 1952-

     Ekonomicke rizeni podniku / Martin Landa, Michal Polak. -- Vyd. 1.. -- Brno : Computer Press, 2008. -- xiv, 198 s. : il. ; 23 cm + 1 CD-ROM

     ISBN 978-80-251-1996-9 (broz.)

     . -- Obsahuje bibliografii a bibliograficke odkazy

      * manazerske ucetnictvi

      * financni management

      * finance podniku

     Signatury:* 54 H 287788* Zc 013703/CD ROM

     Landa, Martin, 1952-

     Jak cist financni vykazy : [analyza ucetnich vykazu, hodnoceni financni vykonnosti, mereni efektivnosti investic : pripadove studie, priklady, koncepce podnikoveho ucetniho systemu] / Martin Landa. -- Vyd. 1.. -- Brno : Computer Press, 2008. -- xv, 176 s. : formulare ; 23 cm + 1 CD-ROM

     ISBN 978-80-251-1994-5 (broz.)

     . -- Obsahuje bibliografii a bibliograficke odkazy

      * ucetnictvi

      * finance podniku

      * financni management

      * financni analyza

          Signatury:* 54 H 284927* Zc 013382/CD ROM

     Prostejovska, Zita, 1971-

     Management vystavbovych projektu / Zita Prostejovska a kolektiv. -- Vyd. 1.. -- V Praze : Ceske vysoke uceni technicke, 2008. -- 200 s. : il. ; 30 cm

     ISBN 978-80-01-04142-0 (broz.)

      * stavebni management

      * projektovy management

      * ucebnice vysokych skol

     Signatury:* 54 D 154650

     Zurkova, Hana, 1968-

     Planovani a kontrola : klic k uspechu / Hana Zurkova. -- 1. vyd.. -- Praha : Grada, 2007. -- 135 s. : il. ; 24 cm. -- (Financni rizeni) (Finance)

     ISBN 978-80-247-1844-6 (broz.)

     . -- Obsahuje bibliografii

      * podnikovy management

      * podnikove rozpocty

      * planovani

     Signatury:* 54 F 086040

     Schneiderova Heralova, Renata, 1972-

     Kalkulace a nabidky 1 / Renata Schneiderova Heralova, Anna Kadlcakova, Lucie Kremlova. -- Vyd. 1.. -- Praha : Nakladatelstvi CVUT, 2006. -- 243 s. : il. ; 30 cm

     ISBN 80-01-03532-8 (broz.)

     Na obalce pod nazvem: CVUT v Praze, Fakulta stavebni -- 200 vyt.. -- Obsahuje bibliografii

      * podnikovy management

      * odmenovani

      * kalkulace nakladu

      * kalkulace cen

      * ucebnice vysokych skol * prakticka cviceni

     Signatury:* 54 D 142522

     Synek, Miloslav, 1935-

     Manazerska ekonomika / Miloslav Synek. -- 5., aktualiz. a dopl. vyd.. -- Praha : Grada, 2011. -- 471 s. : il. ; 25 cm. -- (Expert)

     ISBN 978-80-247-3494-1 (vaz.)

      * podnikovy management

      * podnikova ekonomika

      * kolektivni monografie

     Signatury:* 54 F 106331* 54 F 114293* SF II 082983

     Konradova, Marcela, 1970-

     Manazerske ucetnictvi a controlling / Marcela Konradova. -- Vyd. 1.. -- Ostrava : Vysoka skola podnikani, 2007. -- 100 s. : il. ; 30 cm

     ISBN 978-80-86764-62-7 (broz.) ISBN 80-86764-62-1 (chyb.)

     . -- Obsahuje bibliografii a bibliograficke odkazy

      * manazerske ucetnictvi

      * controlling

      * ucebnice vysokych skol

     Signatury:* 54 D 145500

     Synek, Miloslav, 1935-

     Manazerske vypocty a ekonomicka analyza / Miloslav Synek, Herman Kopkane, Marketa Kubalkova. -- Vyd. 1.. -- V Praze : C.H. Beck, 2009. -- xviii, 301 s. : il. ; 25 cm + 1 CD-ROM. -- (Beckova edice ekonomie)

     ISBN 978-80-7400-154-3 (vaz.)

     . -- Obsahuje bibliografii a rejstrik

      * podnikovy management

      * matematicke vypocty

      * aplikovana matematika

      * rozhodovani

      * financni analyza

      * ekonomicke ukazatele

      * monografie * prirucky

     Signatury:* 54 F 100151* Zc 016364/CD ROM

     Zurkova, Hana, 1968-

     Planovani a kontrola : klic k uspechu / Hana Zurkova. -- 1. vyd.. -- Praha : Grada, 2007. -- 135 s. : il. ; 24 cm. -- (Financni rizeni) (Finance)

     ISBN 978-80-247-1844-6 (broz.)

     . -- Obsahuje bibliografii

      * podnikovy management

      * podnikove rozpocty

      * planovani

      * prirucky

     Signatury:* 54 F 086040

     Halek, Vitezslav, 1965-

     Planovani a organizovani / Vitezslav Halek. -- Vyd. 1.. -- Hradec Kralove : Gaudeamus, 2007. -- 181 s. : il. ; 21 cm

     ISBN 978-80-7041-656-3 (broz.)

      * podnikovy management

      * planovani

      * organizacni chovani

      * ucebnice vysokych skol

     Signatury:* 54 H 267331

     Herman, Jan

     Produkcni controlling : priklady a pripadove studie / Jan Herman, Miloslav Hezina, Karel Zeman. -- Vyd. 1.. -- Praha : Oeconomica, 2006. -- 108 s. : il. ; 30 cm

     ISBN 80-245-1075-8 (broz.) : Kc 115,00

     Nad nazvem: Vysoka skola ekonomicka v Praze, Fakulta podnikohospodarska -- 350 vyt.. -- Obsahuje bibliografii. -- Vydavatel: Vysoka skola ekonomicka v Praze

     Hezina, Miloslav, 1945-

     Zeman, Karel

     Vysoka skola ekonomicka v Praze. Podnikohospodarska fakulta

      * vyrobni management -- ulohy

      * controlling -- ulohy

      * ucebnice vysokych skol * pripadove studie

     Signatury:* 54 D 144866

     Herman, Jan

     Produkcni controlling : (vybrane problemy) / Jan Herman, Venuse Hermanova, Miloslav Hezina. -- Vyd. 1.. -- Praha : Oeconomica, 2005. -- 143 s. ; 30 cm

     ISBN 80-245-0968-7 (broz.) : Kc 121,00

     Nad nazvem: Vysoka skola ekonomicka v Praze, Fakulta podnikohospodarska -- 200 vyt.. -- Obsahuje bibliografii. -- Urceno pro inzenyrske studium na VSE Praha

      * vyrobni management

      * controlling

      * ucebnice vysokych skol

     Signatury:* 54 D 139206

     Rydvalova, Petra, 1968-

     Prubeh inovacnich projektu na prikladu outsourcingoveho reseni / Petra Rydvalova, Jiri Rydval. -- 1. vyd.. -- Liberec : VUTS, 2007. -- 42 l. : il. (nektere barev.) ; 30 cm

     ISBN 978-80-903865-7-0 (krouzkova vazba)

      * logistika (management)

      * outsourcing

      * controlling

      * ucebni texty

     Signatury:* 54 D 152047