výpujčka

Text dotazu

Dobrý den, je možné využít k vypůjčení titulů i čtenářský průkaz z vědecké knihovny UJEP?

Odpověď

Dobrý den, je nám líto, ale průkaz z Uvinerzitní knihovny UJEP nelze použít v naší Severočeské vědecké knihovně. Musíte se u nás přihlásit (100,-Kč na 12 měsíců, Občanský průkaz, doklad o studiu a buď fotku nebo průkaz s čipem -ISIC apod.). Můžete si i na našich stránkách udělat předregistraci, dokumenty si objednat a pak jen  stačí přijít osobně do knihovny, doplnit registraci a dokumnety vyzvednout. Otevřeno máme do 28.srpna 2016 pondělí+středa+pátek od 9:00 hodin do 18:00 hodin a to celá knihovna - tedy obě budovy v ul.W.Churchilla 3 a Velká Hradební 49.