Výpočet hodnoty stavebních prací

Text dotazu

Dobrý den,
nikde nemohu najít vzorec pro výpočet hodnoty stavebních prací za x-let.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme vám za využití našich služeb. Jedná se o velice komplexní dotaz, hodnota stavebních prací a dodávek je stanovena zejména na základě projektové dokumentace a ceníků stavebních prací. Doporučuji Vám se podívat do těchto publikací:

Název               Oceňování stavebních prací v kostce, aneb, Začínáme s rozpočty   / Michal Hanák.Autor                Hanák, Michal, Rok                  2005

ISBN                 80-7369-005-5

Umístění - Fond NTK  Volný výběr, k vypůjčení. Na místě : 4.NP, regál 4B/212 TH435 .H36 2005

Popisovník stavebních prací : Katalog P5. Sv. 21., Skupiny stavebních dílů 1-5

Vydání              1. vyd., Naklad.údaje     Praha : Ústav racionalizace ve staveb., 1992

Popis (rozsah)               200 s.

Název               Cena díla stavebních prací   Autor                Vrbka, Petr

Zdrojový dokument   Střechy, fasády, izolace. Ostrava. Roč. 10, č. 3 (200303), s. 23-24. ISSN 1212-0111, Rok                  2003

Umístění - Fond NTK  Volný výběr, k vypůjčení. Na místě : 4.NP, regál 4C/015       TH2430 .S77 v.10 no.1-5

Název               Cena jako pátý rozměr stavby? Autor                Benč, František

Zdrojový dokument   Střechy, fasády, izolace. Ostrava. roč. 12, č. 12 (200512), s. 52. ISSN 1212-0111, Rok                  2005

Umístění - Fond NTK  Volný výběr, k vypůjčení. Na místě : 4.NP, regál 4C/015       TH2430 .S77 v.12 no.9-12

Pro další informace můžete nahlédnouti do:

Zdroj               VUT Brno - souborný katalog

Název               Systémy a modely podporující rozhodování o ceně stavebního díla  : Systems and models supporting the decision making of the construction price : zkrácená verze habilitační práce

Autor                Tichá, Alena.

Instituce            Vysoké učení technické v Brně.

Rok                  2005

Anotace              Habilitační práce se zabývá řízením hodnoty stavebního díla, shrnutí, analýzu, zhodnocení a uspořádání informací o specifikačních a cenových systémech a modelech podporujících rozhodování o ceně stavebního díla.

Naklad. údaje         Brno   : VUTIUM  , 2005..

Fyzický popis       39 s.

Edice                  Vědecké spisy Vysokého učení technického v Brně. , Habilitační a inaugurační spisy  , sv. 194 , 1213-418X

Disertace            Habilitační práce--Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, 2005.

Thumbnail            http://www.obalkyknih.cz/api/cover?isbn=8021431016

Anotace              Habilitační práce se zabývá řízením hodnoty stavebního díla, shrnutí, analýzu, zhodnocení a uspořádání informací o specifikačních a cenových systémech a modelech podporujících rozhodování o ceně stavebního díla.

ISBN                 80-214-3101-6

Zde jsou také některé odkazy volně dostupné na WWW:

http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/stavebni_prace

http://www.sci-data.cz/

http://stavitel.ihned.cz/c1-45746520-nove-ceniky-stavebnich-materialu-a-stavebnich-praci