Vrácení knihy a zaplacení upomínky

Text dotazu

Prosím vás, před několika měsíci jsem si půjčila knihu, kterou jsem zapoměla vrátit. Teď ji mám doma. Když jsem přišla do knihovny přinést poplatek (35,-) řekli mi, že jim dlužím ještě za první upomínku ve víši 100,- kč. sebou jsem měla stovku a tak sem ji jim dala. Jenže mě první upominka nepřišla a od té doby jsem v Knihovně nebyla. A ktomu všemu mam tu knížku doma. Tak co mám dělat?? Mamka říká abych tam už nešla. Tak já newim. Děkuji za odpověď. Barbora Sýkorová

Odpověď

Milá Barborko,
pokud máš knížku doma a víš, že v dětském oddělení máš problém, určitě se v knihovně zastav a domluv se s knihovnicemi na jeho vyřešení. Kolegyně už vědí, že jsi psala a jsou rády, že se snažíš o nápravu:-) Zastav se co nejdříve!
                                                       Alena Rozkovcová
                                                          vedoucí OOS