vrácení knih

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu zapůjčené knihy vrátit na JAKÉKOLIV pobočce Městské knihovny v Praze nebo jestli musím zajít na pobočku, kde jsem si knihy vypůjčila?
Děkuji, A. M.

Odpověď

Dobrý den,

zapůjčené tituly můžete vrátit na jakékoliv z našich poboček. Případně, pokud vracíte s určitým předstihem, můžete využít biblioboxů v pobočce Opatov či Lužiny.

Příjemný den.