veřejný internet

Text dotazu

Dobry den, mela bych na Vas prosbu. Delam diplomovou praci a mym ukolem je zjistit pocet verejne dostupnych mist s internetem nebo-li verejnych informacnich center.Pokud mate tyto informace prosim o zaslani na moji emailovou adresu.

Odpověď

Na strankach www.brezen.cz - tiskove zpravy, zprava c. 3/2004 se pise:
Prostřednictvím více než 1700 a do konce roku zhruba 2000 veřejných knihoven připojených k Internetu má možnost nejméně 75 % obyvatel České republiky přistupovat na Internet v příjemném, neohrožujícím, vstřícném a známém prostředí veřejné knihovny ve své obci či městě. Veřejné knihovny tak nabízejí rovné šance v přístupu k Internetu i informačním zdrojům a
samozřejmě přitom také ke svým fondům.

O internetu na verejne dostupnych mistech se zde dale pise v rubrice: "Vyzkumy o internetu".

Myslime, ze i dalsi informace podle svych potreb najdete na techto strankach.