veřejná správa

Text dotazu

Dobrý den, píšu bakalářskou práci a potřebovala bych literaturu.Chtěla jsem se tedy zeptat, zda máte knihy týkající se forem spoluprace obcí, mikroreginy, financování regionů, obce a reginy. Děkuji. Šťastný nový rok.

Odpověď

Dobrý den, k tématu vyšla celá řada publikací. Záznamy o nich najdete v bázi NKC (katalog Národní knihovny - (http://sigma.nkp.cz/). Zkuste hledat pomocí klíčových slov:
regionální spolupráce
regiony Česko
regionální politika Česko

apod. (další možná klíčová slova najdete v záznamech vyhledaných publikací).

Na první dotaz jsme našli např.:

Spolupráce obcí jako faktor rozvoje / Iva Galvasová a kol.. -- Vyd. 1.. -- Brno : Georgetown, 2007. -- 138 s. : il., mapy ; 23 cm

Problémy mikroregionů při tvorbě společných projektů / [Pápol, Tomáš, Pavlas, Miroslav (editoři)]. -- Vyd. 1.. -- Hradec Králové : Civitas per populi, 2006. -- 81, [6] s. ; 21 cm.