vazby diplomových prací

Text dotazu

Zdravím, chci se zeptat, zda děláte pevné Vazby diplomových prací?Případně na kolik by vyšla taková vazba i s přihrádkou na přílohy a CD. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel knihovny objednávky na vytváření vazeb nepřijímají. Národní knihovna ČR jako jedna z mála knihoven v ČR sice má knihařské oddělení, kde se mimo jiné vytvářejí a opravují vazby, jedná se však pouze o interní dokumenty Národní knihovny ČR. Nepřijímají se zakázky "zvenčí".

Vazby např. různých školních prací, ať už se jedná o bakalářské, diplomové práce atd., se nechávají vázat v různých copy centrech. Cena pak závisí na tom, v kterém copy centru si necháte práci svázat, jaké desky si vyberete, jak rychle budete chtít vazbu nechat udělat, atd. Podrobnosti a konkrétní ceny se jistě dozvíte v konkrétní instituci.