Vachulová, Vachule: Hry pro těžce zrakově postižené děti

Text dotazu

Dobrý den, sháním knihu od J. Vachulové a R. Vachule a kol. Hry pro těžce zrakově postižené děti. Prosím o radu, kde bych tuto knihu mohla získat, děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

Vámi hledaná kniha se nachází např. v těchto knihovnách:

* Národní lékařská knihovna Praha
* Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy - Ústřední knihovna Praha
* Pedagogická knihovna Jana Amose Komenského

Níže viz odkazy s více informacemi:
* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002767754&local_base=SKC ]
* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=004632811&local_base=SKC ] Jedná se o záznamy ze souborného katalogu České republiky Caslin. Když tyto rozkliknete uvidíte v poznámce ve fondu, které knihovny v ČR tuto knihu mají. A zároveň se podívat přímo do jejich katalogu, když rozkliknete odkaz "lokální záznam".

Pokud se tato kniha nachází v jiné knihovně než ve které jste registrovanou čtenářkou, můžete o ni zažádat pomocí tzv. meziknihovní výpůjční služby, v knihovně v které jste registrovaná.