Umělá hnojiva - spotřeba

Text dotazu

Jak se vyvíjela spotřeba umělých hnojiv v ČR od počátku 90. let 20. století a jaký vliv to mělo na životní prostředí?

Odpověď

Dobrý den,

k Vašemu dotazu jsem našla několik článků v databázi Česká národní bibliografie a v článkové databázi Národní knihovny ČR. Zkuste se na ně podívat a případně požádejte v nejbližší knihovně o jejich zprostředkování. Články jsou uvedeny v příloze.

Zemědělská a potravinářská knihovna nabízí infopult na zodpovězení dotazů, případně vypracovní rešerše na téma viz http://www.agronavigator.cz/ptejte_se.asp.