Úloha OSN v Irácké krizi

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych využila Vašich služeb a požádala Vás o doporučení literatury, jak knih, tak èlánků z novin, týkajících se úlohy OSN v Irácké krizi 2002-2008.

Tyto tituly jsem již přečetla:
Galatík, postkonfliktní stabilizace-příklad Iráku
Poledne, Největší moderní války
Válka v Iráku a EU
Fakta a čísla OSN
Keegan, Válka v Iráku
Joch, Proč právě Irák
Schleyová, Války USA:Kronika agresivního národa

Odpověď

Dobrý den,
bohužel jsem nenašla žádnou knihu, která by zabývala přesně vámi zadaným
tématem. Snad byste našla něco v těchto knihách:

Signatura: 1-157.229
Česka republika a irácká krize: formování česke pozice = The Czech
Republic and the Iraq crisis: shaping the Czech stance
/ David Král, Lukáš
Pachta. -- Praha : Europeum, 2005. -- 83, 65 s. ; 21 cm ISBN: 80-903237-5-8.

Signatura: 1-142.846
Válka o Irák : očima tří českých reportérů / Michal Kubal, František Šulc,
Barbora Šámalová ; sestavil Zdenìk Šámal. -- Vyd. 1.. -- Praha : Volvox
Globator, 2003. -- 453 s., [16] s. barev. obr. pøíl. ; 21 cm ISBN: 80-7207-506-3.