Učebnice němčiny - elektrotechnika

Text dotazu

Dobrý den, vyučuji německý jazyk ve firemním kursu a zajímalo by mne, zda existuje
učebnice pro výuku němčiny v technickém oboru elektrotechnika.

Odpověď

Vámi požadované informace jsme nalezli za využití souborného katalogu ČR

www.caslin.cz , pod jednotlivými dokumenty je vždy uvedeno, ve které knihovně si je můžete půjčit. Pokud pro Vás není ani jedna z níže uvedených knihoven dostupná, obraťte se na svou nejbližší knihovnu, která Vám zprostředkuje zapůjčení titulu přes meziknihovní výpůjční službu.