Učebnice mlynářství

Text dotazu

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda existuje nějaká učebnice o zpracování zemědělských produktů (obilí), o mlynářství. Nebo o technologii používaných v mlýnech, tedy o mlynářských strojích.

Odpověď

Dobrý den,
děkujeme Vám za využití našich služeb. Na Vaše téma existuje velká škála odborné literatury. V rámci této služby Vám můžeme zaslat pouze omezený seznam literatury. Pokud byste měl zájem o vyčerpávající a ucelený přehled dostupných zdrojů využijte prosím našich rešeršních služeb telefon: 221 663 425 e-mail: reference@stk.cz.

Seznam zdrojů:
Zdroj: STK - katalog
Název: Biologie : učebnice pro 3. roč. stř. prům. školy potrav. technologie oboru prům. výroba krmiv a mlynářství / Miroslav Hofman
Autor: Hofman, Miroslav , 1908-1981
Rok: 1986
ISBN: (Brož.) 14 Kčs
Poznámka: 1000 výt.
Obálka Metoděj Sychra
Přehl. lit.
Vydání: 1. vyd.
Naklad. údaje: Praha : SNTL , 1986.
Fyzický popis: 181 s. obr., fot., tb. 21 cm

Zdroj: Souborný katalog ČR - monografie
Název: Stroje a zařízení : Stud. obor. prům. výroba krmiv a mlynářství. / [Autoři :] Vilém Pliska, Miroslav Pavliš, Vilma Plisková
Autor: Pliska, Vilém
Další autor: Pavliš, Miroslav
Plisková, Vilma
Rok: 1981
Poznámka: Učební text pro 3. roč. stř. prům škol potrav. technologie, stud. obor prům. výroba krmiv a mlynářství
1500 výt.
Vydání: 2. vyd.
Naklad. údaje: Praha : SPN , 1981.
Fyzický popis: 179, [1] s. obr. a tab. 4°
Edice: Učebnice pro stř. školy
Sigla vlastníka: ABA001 [NK ČR / National Library CR - Praha]

Název: Učebnice praktického mlynářství. / Antonín Lehovec
Autor: Lehovec, Antonín
Rok: 1936
Předmět: mlynářství obilí zpracování stroje mlýny mletí mlýnské kameny míchačky postupy mouka tovaryšové učni zkoušky
Vydání: 2. vyd.
Naklad. údaje: Praha : A. Lehovec , 1936.
Fyzický popis: 79, 68 s. obr., fotogr., tab.
Sigla vlastníka: PNA001 [Studijní a vědecká knihovna / Educ. & Rsrch. Lib. of Pilsener Rgn. - Plzeň]

Název: Stroje a zařízení pro 2. ročník středních průmyslových škol potravinářské technologie : Stud. obor - výroba prům. krmiv a mlynářství / [Autoři:] Vilém Pliska, Miroslav Pavliš, Vilma Plisková
Autor: Pliska, Vilém
Další autor: Plisková, Vilma
Pavliš, Miroslav
Rok: 1967
Poznámka: S obr. a tb. v textu
250 výt.
Vydání: 1. vyd.
Naklad. údaje: Praha : SPN , 1967.
Fyzický popis: 180 s. 4°
Edice: Učebnice odb. a stř. odb. škol
Sigla vlastníka: ABA001 [NK ČR / National Library CR - Praha]
BOA001 [Moravská zemská knihovna / Moravian Lib. - Brno]
HKA001 [Studijní a vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - Hradec Králové]
OLA001 [Vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - Olomouc]

Název: Stroje a zařízení pro 3. ročník středních průmyslových škol potravinářské technologie : Stud. obor - prům. výroba krmiv a mlynářství / [Autoři:] Vilém Pliska, Miroslav Pavliš, Vilma Plisková
Autor: Pliska, Vilém
Další autor: Plisková, Vilma
Pavliš, Miroslav
Rok: 1968
Poznámka: S obr. a tb. v textu
400 výt.
Vydání: 1. vyd.
Naklad. údaje: Praha : SPN , 1968.
Fyzický popis: 175 s. 4°
Edice: Učebnice odb. a stř. odb. škol
Sigla vlastníka: ABA001 [NK ČR / National Library CR - Praha]
BOA001 [Moravská zemská knihovna / Moravian Lib. - Brno]
CBA001 [Jihočeská vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - České Budějovice]
LIA001 [Krajská vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - Liberec]

Název: Stroje a zařízení pro 4. ročník středních průmyslových škol potravinářské technologie : Stud. obor: výroba prům. krmiv a mlynářství / [Autor: kol.], ved. Vilém Pliska
Další autor: Pliska, Vilém
Rok: 1966
Poznámka: Přehl. lit.
S obr. a tb. v textu
150 výt.
Vydání: 1. vyd.
Naklad. údaje: Praha : SPN , 1966.
Fyzický popis: 214 s. 8 s. obr. příl. 4°
Edice: Učebnice odb. a stř. odb. škol
Sigla vlastníka: ABA001 [NK ČR / National Library CR - Praha]
LIA001 [Krajská vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - Liberec]