Týmová studovna na FF UK

Text dotazu

Dobrý den,
je možné využít prostor knihovny pro konverzace v cizím jazyce? Samozřejmě bych v žádném případě nechtěl rušit ostatní uživatelé knihovny, právě proto by mně zajímalo,jestli je v knihovně prostor, kde by bylo možné tandemově konverzovat a zároveň nikoho jiného nerušit.

Odpověď

Dobrý den,

pokud se ptáte na prostor vhodný pro konverzaci v centrální knihovně FF UK, Knihovně Jana Palacha, je zde čtenářům k dispozici v otevírací době knihovny týmová studovna se 16 studijními místy a audiovizuální technikou. Tuto studovnu si můžete zarezervovat pro konání seminářů, schůzek, promítání filmů apod., tedy i pro výuku jazyka. Kromě rezervovaných časů je studovna volně přístupná, avšak bez možnosti využívání techniky.

Aktuální rozpis rezervací zobrazíte v tomto kalendáři.

Studovnu rezervujte telefonicky, e-mailem či osobně na recepci (+420 221 619 418, kjp@ff.cuni.cz). Nahlásíte kontaktní osobu, počet osob, požadavek na časové rozpětí konkrétního dne a techniku, kterou budete chtít využít. Do knihovny se dostavte v dostatečném předstihu před plánovaným začátkem a v případě využívání techniky kontaktuje obsluhu na recepci před začátkem i po skončení rezervace.

Otevírací doba Knihovny Jana Palacha:

Po až Čt 8 – 20, Pá 8 – 18

Kontakt: Knihovna Jana Palacha, nám. J. Palacha 2, Praha 1, 116 38, suterén budovy