Turistický průvodce Armenie

Text dotazu

Hledám další publikace v češtině nebo ruštině:
- Marietta Šagiňanová. Cestování sovětskou Armenií. 1952. - Армения. Путеводитель. Мишель Строгов, Пьер-Кристиан Броше. 2006. - Армения. Путеводитель. Пти Фюте. 2007. - Лия Аветисян. Вкус армянского гостеприимства.

Odpověď

Dobrý den,
ve fondu Národní knihovny ČR jsou tyto knihy:
* ŠAGINJAN, Marietta. Sobranije sočinenij. Moskva: Gosudarstvennoje izdatelstvo chudožestvennoj literatury, 1957. Tom 4 obsahuje stať (s. 115 - ) Putešestvije po sovetskoj Armii. Signatura NK ČR G 34951, Tom 4

* ŠAHIŇANOVÁ, Marietta. Cestovanie po sovietskom Arménsku. Bratislava: Svet socializmu, 1952.  Signatura NK ČR 54 E 13693

* ANANIKYAN, Rem. Yerevan. A guide. Moskow: Progress Publishers, 1982. Signatura NK ČR T 103591 ŠAGINJAN, arietta. Putešectvije po sovetskoj Armenii. Moskva: Molodaja gvardija, 1950. Signatura NK ČR G 2047

* Armenija. Enciklopedija putešestvennika. Jerevan: Glavnaja redakcija armjanskoj sovetskoj enciklopedii, 1990. Signatura NK ČR T 159875 Armjanskaja SSR. Moskva: Izdatelstvo Akademii nauk SSSR, 1960. Signatura NK ČR H 27218

* HEJMAN, Magda. Armjane: kratki očerk ich istorii i sovremennogo položenija. Jerevan: Literaturnaja Armenija, 1990. Signatura NK ČR H 95100 Doporučujeme obrátit se i na Slovanskou knihovnu http://www.nkp.cz/slovanska-knihovna, viz kniha níže
     Belyj, Andrej, 1880-1934

* Armenija / Andrej Belyj ; sostavlenije, stat'ji, primecanija N.A. Goncar. -- Jerevan : Sovetakan groch, 1985. -- 204 s. ; 18 cm
     Poznamka o autorovi -- Portret autora na obalu
     Goncar, N. A.
      * Belyj, Andrej, 1880-1934
      * rusti spisovatele -- 20. stol.
      * cesty a pobyt -- Armenie
      * korespondence * vzpominky

* Armenija : Fotoal'bom / Sost.: Arcvin Gajkovic Grigorjan .... -- Moskva : Planeta, 1982. -- [280] s. : il.
     Grigorjan, Arcvin Gajkovic
Publikace, které uvádíte, jsme  ve fondu NK ČR nenašli.