trénování paměti

Text dotazu

Prosím o sdělení, zda bude probíhat kurz trénování paměti - kdy, kde a za kolik. Kde je možno se hlásit.
Děkuji. Nováková

Odpověď

Dobrý den,

paní Nováková, kurz trénování paměti zrovna probíhá a jeho kapacita je naplněna.

V roce 2017 bude probíhat dopolední a odpolední kurz. Každý kurz je složen z 5 lekcí, jedna lekce trvá 1,5 hodiny a koná se jednou týdně v Multimediální učebně Regionální knihovny Karviná. Cena celého kurzu je 200 Kč. Lektorem je Ing. Svatava Sukopová, trenérka paměti I. stupně.

Konkrétní termíny:

Dopolední kurz

Pondělí 10:00 – 11:30

16. 1., 23. 1., 30. 1., 6. 2., 13. 2. 2017

Odpolední kurz

Čtvrtek 17:00 – 18:30

19. 1., 26. 1., 2. 2., 9. 2., 16. 2. 2017

Přihlásit se můžete zasláním e-mailu, ve kterém uvedete termín a čas kurzu, o nějž máte zájem, spolu se svými kontaktními údaji (jméno, příjmení, e-mail, případně telefon) na e-mail sukopova@rkka.cz

Můžete také volat na tel. číslo 596 348 301.

Přeji hezký den

Pavla Siudová