Text písně Vodník

Text dotazu

Prosím nemohly byste my sehnat text písničky Vodník mám vystoupení a nemůžu ji někde najít prosím do 12.6. 2007 moc děkuji

Odpověď

Dobry den,

nevim, zda mate na mysli nize uvedenou pisen, o vodnikovi jich nejspis bude vic (moznost zadat nazev pisne do ruznych vyhledavacu na internetu). Pokud by se jednalo o jinou skladbu, upresnete prosim svuj dotaz.

TŘI SESTRY
Vodník
Sedím si u rybníka, brzy bude den,
večírek odumřel a já tu zůstal sám,
koukám se na hladinu, myslim na buben
a náhle z vln přichází ke mně hastrman,

naráz tu stál a v ruce držel džbán,
nalil jsem mu střik a řekl že je zván,
ke mně si sed, byl mokrej jako myš,
natáh ruku s blánama, řek já jsem hastrman.

Nad ránem s hastrmanem na molu se ptám,
co mě ještě osvěží a na co čekat mám,
zelenou kůži na buben si projistotu dám
a jednou příjdu bubnovat k vám.

Když jsem si postěžoval na blbej svět kolem, vodník řek jen panáčku, teda pravdu maj, taky už mi leze krkem hrát si s mlýnskym kolem a hučet do rusalek, jestli mi snad daj.
Já jsem to vzdal a až dopiju střik, vylezu si na sluníčko, života jsem syt a z kůže mý si potáhněte buben, s každym dalšim úderem bude slyšet můj křik.

Nad ránem s hastrmanem na molu se ptám,
co mě ještě osvěží a na co čekat mám,
zelenou kůži na buben si projistotu dám
a jednou příjdu bubnovat k vám.