Text písně

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla jsem se jen optat.Nedávno jsem slyšela písničku a nemužu ji nikde najít. Hodně se tam vyskytuje slovo náhodou, dále něco o fotce v zlatým rámu. Myslím že každá věta začíná slovem náhodou. Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

může se jednat o píseň "Náhodou" Vladimíra Dvořáka a Dušana Pálky, i když v textu se "zlatý rám" nevyskytuje.
V šedesátých letech píseň nazpívaly  Yveta Simonová a Edita Štaubrtová.
Zasíláme Vám její text :

Jdu takhle ulicí,
 za mnou dva mladíci
 náhodou
 Jdu takhle do kina,
 právě se začíná
 náhodou
 čistě náhodou kouknu se tmou,mezi přítomné  hleďme Ti mladíci jsou  náhodou  blízko mne  s filmu pramálo nic se však nestalo  náhodou zítra jdu na to náhodou  zrovna z jedním z těch dvou  zrovna s jedním s těch dvou  zrovna s jedním s těch dvou

Pokud to není text Vámi hledané písně, doporučujeme obrátit se na archiv českého rozhlasu, http://www.rozhlas.cz/archiv/portal .