Technologie výroby kosmetiky

Text dotazu

Zajímá mě, zda jsou vydané nějaké knihy o technologii výroby kosmetiky, technologie detergentů, a vůbec knihy zajímají  se o výrobní technologie které souvisí s kosmetikou.

Odpověď

Na toto tema vyšly např. tyto knihy:

Mezinárodní konference z technologie a analytiky tuků (42. : 2004 : Stachy, Česko)
Sborník přednášek z XLII. mezinárodní konference z technologie a analytiky tuků : hotel Zadov, Stachy, Česká republika 12.-14.5.2004 / [redakce Jiří Brát].  -- Nelahozeves : Unilever ČR ; Moosburg : Süd Chemie ; Praha : Česká společnost chemická, 2004.  -- 142 s. : il. (některé barev.) ; 30 cm.
ISBN: 80-86238-41-5 (Česká společnost chemická ; kroužková vazba)

Langmaier, Ferdinand
Základy kosmetických výrob / Ferdinand Langmaier.  -- Vyd. 1..  -- Zlín : Univerzita Tomáše Bati, 2001.  -- 160 s. : il..  -- (Učební texty vysokých škol)
ISBN: 80-7318-016-2 (brož.)

Kosmetika a domácí chemie : průvodce
/ [autoři: Dagmar Jírová, Zdeňka Trávníčková].  -- Praha : SOS - Sdružení obrany spotřebitelů, 2007.  -- 42 s. : il. ; 21 cm.
ISBN: 978-80-254-1330-2 (brož.)

Zahradník, Miroslav, 1921-
Materiály II : pro 3. ročník oboru Kosmetička / Miroslav Zahradník.  -- Vyd. 1..  -- Praha : Informatorium, 2001.  -- 103 s..
ISBN: 80-86073-83-1 (brož.)

Pokud byste měla zájem o další tituly na dané téma, v podstatě si žádáte o rešerši, což je již služba placená. Jinak zkuste v našem katagu zadat heslo detergenty nebo kosmetické přípravky, kosmetické výrobky a zjistíte, co k tomuto tématu máme.