Technické normy, DIN

Text dotazu

Kde je možné získat normy DIN 2310-1 nebo DIN EN ISO 9013 1995-05.

Odpověď

Dobrý den,
uvedené normy byste mohla získat prostřednictvím Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, který poskytuje prodej autorizovaných kopií mezinárodních a zahraničních norem. Pro bližší informace se obraťte na tel.: 221 802 130 nebo 221 802 132. Pro získání podmínek prodeje můžete také využít e-mail: info@unmz.cz.