Systém místní správy ve Švédsku

Text dotazu

Dobrý den, prosím o pomoc při hledání informací o systému místní správy ve Švédsku.

Odpověď

Nějaké informace by mohly být v knize:

ČAPKOVÁ, Soňa. Struktura územnej samosprávy vo vybraných štátoch Európy. Bratislava : Nadácia vzdeláváni samosprávy SR, 2001. 140 s. ISBN 80-88947-07-3.

HALÁSKOVÁ, M. Systémy veřejné správy v evropských zemích. Ostrava: VŠB TU, 2004. ISBN 80-248-0600-2.

Pokud by jste měla zájem o více záznamů, eventuálně vyhledat články na dané téma, je nutno si zadat v knihovně vypracování rešerše, což služba placená.