Svatoanenské slavnosti

Text dotazu

Zjistěte mi prosím články v tisku, v kterých se psalo o Svatoanenských slavnostech pořádaných Domovem sv. Josefa v Žírči.

Odpověď

v příloze Vám zasíláme soupis článků z tisku o Svatoanenských slavnostech v Domově sv. Josefa v Žirči. Nejsou zde zahrnuty krátké zprávy oznamující konání těchto slavností. Pokud byste měla zájem o celé texty článků uvedených v příloze, zašleme Vám jejich kopie poštou.

Svatoanenské zahradní slavnosti - Domov sv. Josefa v Žirči

1.
Svatoanenské zahradní slavnosti - 4. ročník.

IKD: informace královéhradecké diecéze. - Roč. 15, č. 7-8 (červenec-srpen 2005), s.15.

2.
Kultura bude pomáhat nemocným.

Krkonošské noviny. - Roč. 14, č. 158 (8.7.2005), s. 7.

3.
Z výtěžku koupí zvedací zařízení / Bedřich Machek.

Krkonošské noviny. - Roč. 14, č. 174 (27.7.2005), s. 8.

4.
Janoušek a Paleček zahrají v Žirči / Jan Hrudka.

Mladá fronta Dnes. - Roč. 16, č. 176 (29.7.2005), Kraj Hradecký s. 4.

5.
Kultura pomáhala nemocným / Bedřich Machek.

Krkonošské noviny. - Roč. 14, č. 178 (1.8.2005), s. 8.

6.
Dílna pro zdravotně postižené / (kov).

Noviny Jičínska. - Roč. 14, č. 182 (5.8.2005), s. 8.