svatební záznam Franc Bartoloměj Vondruška kolem r. 1774

Text dotazu

Dobrý den. Prosila bych o pomoc, dohledání informací o Franc Bartoloměj Vondruška, Pavlínov 12. Nemohu dohledat svatebni zaznam a tudíž ani odkud do Pavlínova přišel. Manželka Anna Catarina více nevím. První zapsané dítě v roce 1774. Dekuji Judová

Odpověď

Dobrý den paní Judová,

u nás v knihovně bohužel takové záznamy nemáme. Se svým dotazem se pravděpodobně nejlépe můžete obrátit na nějakou matriku nebo ještě lépe farnost v okolí Pavlínova: Otín, Stránecká zhoř, Měřín, Velké Meziříčí.

Použité zdroje

mapa okresu a informace od kolegyně z regionu, kde v okolí Pavlínova jsou nejbližší kostely.