Svatba

Text dotazu

Dobrý den, zajímá mě, co všechno potřebuji k uzavření sňatku s občanem Slovenské rep.Já jsem Češka.

Odpověď

Dobrý den, podrobné informace o uzavření sňatku občana ČR s cizincem na území ČR, včetně přehledu všech potřebných náležitostí, naleznete na Portálu veřejné správy - odkaz "Životní situace" v horní liště, dále v menu odkaz "Občan - rodina" a poté "Manželství". Přímý odkaz na stránky:
http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/708/place?uzel=589&POSTUP_ID=586&PRVEK_ID=653 . Další podrobnější informace by Vám měl poskytnout také příslušný matriční úřad.