Supervize

Text dotazu

Vše vydané k tematu supervize a v které knihovne jsou dokumenty dostupne.

Odpověď

Podle databáze Česká národní bibliografie vyšly k tomuto tématu tyto knihy:

Psychoterapeutické sešity : [Terapeutická pomůcka]. Čís. 16. -- Praha : Psychiatrická klinika fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy, 1986. -- 28 s. ; 30 cm. -- (Brož.)

Supervize / sestavil Zdeněk Eis. -- Praha : Pražský psychoterapeutický institut : Pallata, 1995 ([s.l.] : Brůček). -- 89 s. ; 21 cm. -- ISBN 80-901710-2-8 (Pallata : brož.)

Slabikář sociální práce na ulici : supervize, streetwork, financování / Zdena Bednářová, Lubomír Pelech. -- 1. vyd. -- Brno : Doplněk, 2003. -- 99 s. ; 21 cm. -- (Co, jak, proč?). -- ISBN 80-7239-148-8 (brož.)

Supervize v pomáhajících profesích / Peter Hawkins, Robin Shohet ; [z anglického originálu ... přeložila Helena Hartlová]. -- Vyd. 1. -- Praha : Portál, 2004. -- 202 s. : il. ; 23 cm. -- ISBN 80-7178-715-9 (brož.) : Kč 359,00

Supervize - kazuistiky / [uspořádal a opatřil komentářem Antonín Šimek ; autoři kazuistik Kamil Kalina ... et al.]. -- Vyd. 1. -- V Praze : Triton, 2004. -- 171 s. ; 21 cm. -- ISBN 80-7254-496-9 (váz.)

Integrativní přístupy k supervizi / Michael Carroll a Margaret Tholstrupová (ed.) ; [z anglického originálu ... přeložila Jitka Kožnarová]. -- Vyd.
1. -- V Praze : Triton, 2004. -- 280 s. : il. ; 21 cm. -- ISBN 80-7254-582-5 (váz.)

V naší knihovně (Knihovna města Hradce Králové) je dostupná pouze jedna z nich:

Úvod do supervize : cyklický model. -- Tišnov : Sdružení SCAN, 2002. -- 82 s. -- (SCAN ; sv. 40).

Ale můžeme Vám najít i odborné články týkající se tohoto tématu.

Ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové mají ve fondu 5 titulů - více na http://wwwopac.svkhk.cz/katalog.asp
Pokud chcete vědět i o jiných knihovnách, hledejte v jednotné informační bráně http://info.jib.cz/jib.