Studovna

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte studovnu či místo kde by se dalo učit? Děkuji Marková Petra

Odpověď

Dobrý den,

naše knihovna prochází v současné době rekonstrukcí, z tohoto důvodu jsme dočasně umístěni v náhradních prostorech

ulice T.G.M. 1130, Poděbrady v sedmém patře. Bohužel jsou tyto prostory dost omezené, s minimální užitnou plochou.

Z tohoto důvodu jsme studovnu ani studijní místo nemohli realizovat.

Zhruba na jaře příštího roku by měla být dokončená rekonstrukce staré knihovny, kde studijní místa určitě budou.