Stimulant

Text dotazu

Dobrý den,
potřeboval bych nutně nějaké stimulanty - podmínky jsou: musí být legální, nesmí se z nich přibývat na váze, musí být k dispozici v tabletách, účinek minimálně 10 hod.
děkuji předem za pomoc

Odpověď

Dobrý den,
služba Ptejte se knihovny je informační knihovní službou, není tedy v našich sílách ani kompetencích poskytovat podobný druh poradenství. Vzhledem k tomu, že užívání jakéhokoli druhu stimulantů může významným způsobem ovlivnit zdraví a obecné fungování organismu, je vhodnější tuto problematiku konzultovat s odborníkem – lékařem, popřípadě výživovým poradcem.