Stárnutí populace

Text dotazu

Bylo by možné získat výpis dostupné literatury a studijních materiálů ve Vaší knihovně na téma STÁRNUTÍ POPULACE?

Odpověď

Odpovídající publikace najdete v našem on-line katalogu, když zadáte klíčová slova stárnutí obyvatelstva nebo stárnutí obyvatel. Adresa katalogu je: http://aleph.vkol.cz

Takovými publikacemi jsou např.

Rabušic, Ladislav, 1954- . Česká společnost stárne.  -- 1. vyd.  -- Brno : Masarykova  univerzita, 1995.  -- 192 s.  -- (Rubikon ; Sv. 1)  -- (Spisy Filoz. fak. MU ; č. 303).
ISBN:  80-210-1155-6 (brož). ISBN: 80-901604-2-5.

Vývoj věkové struktury obyvatelstva a její tendence / zpracoval Odbor statistiky vývoje  obyvatelstva.  -- Praha : Český statistický úřad, 2003.  -- 30, [34] s. : il., mapa ; 30 cm.  - - (Obyvatelstvo, volby ; roč. 2003. Sčítání lidu, domu a bytu) ISBN: 80-250-0053-2.

Národní program přípravy na stárnutí na období let 2003-2007 v České republice.  -- 2.,  upr. vyd..  -- Praha : Ministerstvo práce a sociálních věcí, 2005.  -- 40 s. ; 22 cm.
ISBN: 80-86878-13-9.

Pokud byste jste potřeboval více údajů, např. přehled článků na dané téma, jedná se již  v podstatě o rešerši, což je služba placena. Ale též si je můžete u nás v knihovně vyhledat sám  osobně, rádi Vám poradíme jak.