Standardní provozní doba

Text dotazu

Dobrý den,
potřeboval bych zjistit standardní otevírací dobu Městské knihovny v Jablonci nad Nisou, včetně jejích vnitřních oddělení, platnou krom např. prázdninových vyjímek po celý rok. Na internetových stránkách knihovny jsem bohužel tuto informaci nenalezl. Za odpověď předem děkuji a jsem s pozdravem, Josef Kopal.

Odpověď

Dobré ráno:-)
Na stránkách městské knihovny : www.knihovna.mestojablonec.cz
najdete pod záložkou na levé straně heslo: Výpůjční doba, kde jsou uvedeny
otevírací doby jednotlivých oddělení. Pod záložkou: Pobočky najdete
otevírací doby všech našich poboček a v Aktualitách informujeme čtenáře i
všechny uživatele o úpravě provozu v době letních prázdnin.
Přeji Vám krásné léto a klidné chvilky odpočinku s pěknou knížkou....
Alena Rozkovcová - OOS MK